Siedlisko Lisia Nora – gospodarstwo agroturystyczne zanurzone w lasach Jury Krakowsko-Częstochowskiej

Lisia Nora to gospodarstwo agroturystyczne w Biskupicach – miejscu, które znajduje się w obrębie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Noclegi w Lisiej Norze naznaczone są porannym śpiewem ptaków, pianiem koguta i rżeniem koni. Jest to miejsce idealne dla osób, które pragną odpocząć od zgiełku miasta i wypocząć na łonie natury.

Do dyspozycji odwiedzających jest kilka drewnianych domków, które doskonale wpisują się w aurę malowniczej okolicy. Właścicielką gospodarstwa jest hodowczyni chartów rosyjskich borzoi. Naturalnym jest więc zatem, że Lisia Nora jest miejscem przyjaznym zwierzętom i psy są w niej mile widziane.

Lisia Nora to nie tylko piękne widoki

Siedlisko zachwyca nie tylko swoim umiejscowieniem, ale również i przepysznym jedzeniem, które jest przygotowywane przez samą właścicielkę gospodarstwa. Menu zmienia się codziennie, a dania przygotowywane są z produktów wyhodowanych w przydomowym ogródku. Do dyspozycji gości jest też niewielka biblioteka, w której sukcesywnie pojawia się coraz więcej książkowych pozycji. Nigdzie nie czyta się bowiem tak dobrze, jak w Lisiej Norze, gdzie towarzyszy nam szum drzew i inne odgłosy natury. Wybierając się w tę piękną destynację trzeba wiedzieć, że nie uświadczy się tam ani telewizora, ani internetu. Jest to bowiem miejsce, które ma łączyć z naturą, a nie od niej oddalać.

Siedlisko dla ciała i ducha

W Lisiej Norze coś dla siebie znajdą Ci, którzy chcą przywrócić równowagę zarówno swojemu ciału, jak i duszy. W gospodarstwie mogą praktykować jogę, mindfulness, czy malowanie intuicyjne. Pragnący zupełnego odprężenia mogą zawitać do mieszkającej niedaleko pani Jadzi i zapisać się do niej na masaż ajurwedyjski.