Malediwy i domki na rajskiej wodzie!

Wyprawa na Malediwy to niewątpliwie rajskie wakacje. Są to wyspy ulokowane na Oceanie Indyjskim. Planując podróż pełną relaksu warto wybrać słynne domki na wodzie, bo tu hotele nie wyglądają jak w klasycznych kurortach.

Przyjeżdżając na Malediwy otrzymuje się luksus w pigułce

Domki na wodzie to apartamenty, które na długo pozostają w pamięci. Domki znajdują się bezpośrednio przy plaży lub są rozmieszczone na molo. Są wbite palami w wodzie i stanowią ogromną atrakcję dla turystów. Z tarasów można swobodnie sięgnąć fal Oceanu Indyjskiego. Długimi godzinami można oglądać ryby i inne stworzenia morskie, które swobodnie pływają między domkami. Jest to miejsce do pełnego relaksu.

Nurkowanie to jedna z głównych atrakcji

Na Malediwach znajdują się piękne obszary do nurkowania, a krystalicznie czysta woda sprawia, że wszystko widać idealnie. Można wpływać do podwodnych jaskiń oraz oglądać rafę koralową. Głęboko pod wodą znajdują się wraki statków, które można eksplorować. Warto nurkować, by oglądać podwodne skarby i piękne wodne stworzenia.

Pomiędzy wyspami można przemieszczać się łodziami, katamaranami lub lokalnymi małymi samolotami. Pobyt na wyspach jest czymś wyjątkowym, choć dość kosztownym. Warto zwiedzić więcej niż jedną wyspę, by jak najbardziej poczuć klimat tego miejsca.

Hithadhoo to stolica Seenu, ciekawego atolu, w którym można podziwiać niesamowite laguny, rafy koralowe i palmy. Można wybrać się także na wyspę Fuamalaku, jednak tu będzie potrzebne specjalne pozwolenie, o które warto się postarać, bo jest to raj na ziemi. Prosto z drzewa można jeść tu pomarańcze i ananasy.