Jak wybrać najlepsze meble hotelowe do twojego obiektu?

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, dlatego prowadząc hotel, należy zadbać o mebel w wysokim standardzie. Meble hotelowe są wizytówką każdego obiektu. Ich wybór nie jest łatwym zadaniem, dlatego podpowiadamy, jak wybrać nowoczesne i stylowe produkty do aranżacji wnętrz.

Zastanawiasz się, które meble powinny znaleźć się na wyposażeniu pokoi hotelowych? Priorytetem podczas aranżu pomieszczeń jest komfort gości. Mogą go zapewnić wyłącznie meble wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Wybierając produkty od sprawdzonych producentów, możemy być pewni, że meble hotelarskie posłużą przez długie lata.

Jakie powinny być meble hotelowe?

Wyposażenie hoteli wymaga precyzji i dokładności. W związku z tym wybór mebli do hotelu jest dużym wyzwaniem. Nie można kierować się takimi samymi kryteriami wyboru elementów do wyposażenia wnętrz hotelu, jak w przypadku domu. Cały czas musimy pamiętać o potrzebach hotelowych gości. Ich komfort podczas pobytu w naszym obiekcie to najważniejsza kwestia.

Dlatego kupując meble hotelowe, musimy wybierać przede wszystkim produkty, które odznaczają się trwałością, wytrzymałością, solidnością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wysokiej jakości meble zagwarantują ich użytkowanie przez długie lata.

Kolejny ważny aspekt to łatwość utrzymania w czystości. Wybierając meble, warto zwrócić uwagę, żeby były wyprodukowane z surowców, które łatwo się czyści, ściera kurze i usuwa ewentualne zabrudzenia. Do tego, aby były odporne na wilgoć.

Co jeszcze jest ważne? Jednolita stylistyka wyposażenia wnętrz. To w znaczącym stopniu wpływa na odczucia i wrażenia hotelowych gości.

Najlepszym rozwiązaniem jest aranż pokoju meblami z danej kolekcji. Producenci zadbali o to, aby w danej kolekcji do wyposażenia wnętrz hoteli znalazły się produkty utrzymane w jednym stylu, takie jak łóżka (pojedyncze i podwójne), krzesła, szafka nocna, szafy oraz komody.

Planując wyposażenie pokoi, należy pamiętać o jeszcze jednym ważnym aspekcie. Meble hotelowe muszą być funkcjonalne. Nie wszystkie pomieszczenia mają metraż apartamentu, a mimo to hotelowi goście potrzebują odrobiny przestrzeni, aby swobodnie przemieszczać się po pokoju. Do tego niezbędna jest przestrzeń na rozpakowanie bagażu.

Wyposażenie hotelu to wizytówka obiektu. Co się na nie składa?

Projektując i aranżując obiekty hotelowe, powinniśmy pamiętać o staropolskim przysłowiu: „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Każdemu zależy na tym, aby goście byli zachwyceni pobytem w danym hotelu i pragnęli do niego wrócić. Dlatego trzeba zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby urządzić hotel stylowo i nowocześnie.

Na wyposażenie wnętrza hoteli składa się kilka rodzajów mebli i akcesoriów. Należą do nich między innymi:

  • lady recepcyjne,
  • łóżka,
  • krzesła,
  • komody,
  • sofy,
  • fotele,
  • stoliki,
  • biurka,
  • szafy,
  • loże barowe,

W zależności od indywidualnych preferencji można zdecydować się na atrakcyjny design mebli hotelowych utrzymanych w stylu klasycznym, które urzekają nowoczesną formą. Dzięki nim wnętrza zachwycają luksusowym charakterem.

Można również postawić na meble stylowe, oryginalnie wykończone dekoracyjnymi listwami, kontrastowymi wstawkami i wyjątkowymi uchwytami. To idealna stylistyka dla osób ceniących estetykę.

Wyposażenie pokoi hotelowych. Postaw na jedną kolekcję!

O wysokim standardzie w hotelu świadczą przede wszystkim elementy dopełniające jego aranżację. Bardzo ważne jest, aby meble hotelarskie w pokoju pochodziły z tej samej kolekcji. W ten sposób podkreślamy jednolitość stylistyki. To pozytywnie wpływa na opinie klientów.

Ponadto meble z tej samej kolekcji wizualnie podnoszą walory całej aranżacji danego pomieszczenia. Kluczowe w tym przypadku jest, aby produkty w tym samym stylu znalazły się w jednym pokoju.

Oczywiście nie musimy wszystkich pomieszczeń hotelowych wyposażać wyłącznie jedną kolekcją mebli. W dobrym tonie jest aranżacja hotelowych pokoi i apartamentów meblami w różnych stylach.

Różnorodność też jest dobra i wysoko ceniona. Dzięki temu dużo łatwiej można sprostać gustom i wymaganiom odwiedzających obiekt gości.

Każdemu zależy, aby goście czuli się w hotelu, jak w domu. Jak to zrobić? Wystarczy zadbać o wysokiej klasy meble hotelowe i akcesoria dopełniające aranżację. Najlepiej zaufać producentom, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w produkcji mebli do hotelu.

Meble do hotelu o wysokim standardzie od Pionier Meble

Szukasz stylowych i jednocześnie nowoczesnych mebli w wysokim standardzie do hotelu? Zapoznaj się z bogatą ofertą doświadczonego polskiego producenta – firmy Pionier Meble. Wyróżnia się wysoką jakością wykonania i dbałością o detale.

Z jego usług skorzystało już blisko tysiąc przedsiębiorców, dla których zaprojektowano i wykonano między innymi meble do hoteli, recepcji, lobby, restauracji, sal konferencyjnych. Godne polecenia kolekcje mebli do hotelu to Frankfurt oraz Arizona.

Dzięki produktom Pionier Meble kompleksowo wyposażysz hotel. Potwierdzeniem tego jest realizacja zleceń dla czterogwiazdkowych obiektów hotelowych na terenie Polski, a także Niemiec, Czech i Austrii. Oferowane produkty są solidne, wytrzymałe, eleganckie i nowoczesne. Z łatwością dopasujesz je do aranżacji swoich wnętrz!