Jak obchodzić pierwszy jubileusz firmy?

Wielkimi krokami zbliża się ważny jubileusz w Twojej firmie? Zastanawiasz się w jaki sposób uświetnić ten dzień? Z sentymentem spoglądasz w przeszłość i myślisz ile pracy włożyłeś w coś co teraz przynosi wiele korzyści. Chciałbyś uczcić sukces? Weź przykład z Mikołajki Resort Hotel & SPA, który w tym roku obchodzi swoje 10-lecie istnienia na rynku.

Historia hotelu

Mikołajki Resort Hotel & SPA oficjalnie został otwarty 09.06.2013 roku. Hotel rodzinny zbudowany został w niewielkiej wsi Jora Wielka na Mazurach. Lokalizacja nigdy nie była przypadkowa. Inwestorzy znaleźli idealne miejsce z dala od tłumów, w otoczeniu przyrody, lasu i kameralnej plaży przy jeziorze o wdzięcznej nazwie Kuchenka.

Hotel posiada 145 komfortowych pokoi. Dodatkowym atutem jest rozbudowana strefa SPA, dwie strefy dla dzieci zwane kulkolandiami oraz sale konferencyjne. Mazurski hotel z basenem jest przystosowany zarówno dla rodzin z dziećmi jaki i biznesowych konferencji. Rozległy teren, plac zabaw, kort tenisowy to tylko przed smak tego z czego goście mogą skorzystać.

Pierwsze sukcesy mazurskiego hotelu

Czy wiecie, że od początku istnienia hotel przyjął prawie 4 mln osób. Chociaż od otwarcia hotelu minęło 10 lat, nadal z sentymentem wspomina się przybycie pierwszych gości, oraz realizację pierwszej konferencji z wykorzystaniem nowoczesnych sal konferencyjnych na Mazurach. Hotel gościł  wtedy grupę Radia Zet. Dyrektor hotelu wspomina, że w dniu otwarcia był komplet gości, niektórzy z nich regularnie odwiedzają rodzinny hotel do tej pory. To wielki sukces.

Codzienne wyzwania i rozwój rodzinnego hotelu

Od 10 lat hotel z basenem na Mazurach przyjmuje gości. Tak naprawdę to oni wskazują właściwy kurs. Dzięki gościom, powstała, druga kulkolandia dla dzieci, został zakupiony fantastyczny sprzęt do fun floor i tyrolka oraz wybudowane jacuzzi. Zawodowi animatorzy mają nie lada zadanie, realizowania nietuzinkowych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Wyróżniają się one na tle okolicznej konkurencji.

Klienci biznesowi wskazali, że profesjonalizm jest najważniejszy. Dobrze wyposażone sale konferencyjne w hotelu, fachowa obsługa i pyszna kuchnia to klucz do sukcesu.

Wielkie obchody jubileuszowe w hotelu

W związku z okrągłymi urodzinami, hotel przygotował szereg atrakcji dla swoich gości. W czerwcowy weekend tj. 8-11.06.2023 roku odbędzie się wielkie świętowanie. Na gości czeka pakiet pełen przygód i animacji – nie tylko dla najmłodszych, zawierający m.in. warsztaty archeologiczne, podchody, ognisko, koncert znanego zespołu „Poparzeni Kawą Trzy”. Nie obejdzie się bez wspaniałego tortu oraz kieliszka szampana.

Z okazji jubileuszu hotel planuje hotelu zasadzić drzewo – Buk purpurowy i opatrzeć je pamiątkową tabliczką.

W związku z tym, hotel zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w konkursie i nazwania tegoż drzewa na pamiątkę wspaniałej rocznicy. Nagrodą jest 5 dniowy pobyt wakacyjny, więc warto rozważyć swój udział. Szczegóły konkursu na stronie internetowej hotelu www.mikolajki-resort.pl.

Świetlana przyszłość Mikołajki Resort Hotel & SPA

Przez wiele lat pracy hotelu udało się wypracować solidne podstawy. Przyszłość również zapowiada się pracowicie, nie można spoczywać na laurach. Dalekosiężne plany rozbudowy, plany remontowe, kolejne inwestycje, zmiany tylko na lepsze, żeby zadowolić gości nie tylko indywidulanych, ale również konferencyjnych. Prężnie rozwijająca się kadra, szkolenia to jest równoważne z odniesieniem sukcesu.